شروع فعالیت دومین خط پرواز هوایی ایلام - مشهد

به گزارش وبلاگ بوستان، مدیر فرودگاه شهدای ایلام از شروع به کار دومین خط هوایی راستا ایلام - مشهد توسط شرکت هواپیمایی زاگرس اطلاع داد.

شروع فعالیت دومین خط پرواز هوایی ایلام - مشهد

به گزارش از ، یگانه مدیر فرودگاه شهدای ایلام گفت: با شروع به کار شرکت هواپیمایی زاگرس از امروز، تعداد پرواز های راستا ایلام - مشهد از سه پرواز در هفته به پنج پرواز افزایش یافت و شرکت زاگرس روز های دوشنبه و پنجشنبه مسافران این راستا را جابه جا می نماید و روز های یکشنبه، چهارشنبه و آدینه هم شرکت هواپیمایی آسمان پرواز های این راستا را انجام می دهد.

او اظهار کرد: ورود این شرکت جدید هواپیمایی به جا به جایی مسافران راستا ایلام - مشهد در تعدیل سازی نرخ های این راستا هوایی تاثیرگذار بوده و با توجه به ایجاد فضای رقابتی بین شرکت های هواپیمایی مذکور نرخ بلیط ها به یک سوم قیمت کاهش یافته است.

یگانه اضافه نمود: در صدد افزایش پرواز های راستا ایلام - تهران نیز هستیم و ورود شرکت های هواپیمایی دیگر به استان برای ایجاد رقابت و تعدیل و کاهش قیمت ها از دیگر برنامه ها و اهداف فرودگاه شهدای ایلام است.

او بیان نمود: همچنین از 16 مهرماه تا سوم آبان ماه پرواز های موقت ایلام - نجف نیز با توجه به مقوله اربعین به وسیله فرودگاه شهدای ایلام انجام می گردد و با احتساب این راستا 10 پرواز بین راستا های تهران، مشهد و نجف انجام می گردد.

مدیر فرودگاه ایلام بیان نمود: 2 پرواز در روز از راستا ایلام به نجف، پنج پرواز در هفته از راستا ایلام به مشهد و مابقی پرواز های روزانه نیز در راستا ایلام به تهران انجام می گیرد.

ن

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "شروع فعالیت دومین خط پرواز هوایی ایلام - مشهد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شروع فعالیت دومین خط پرواز هوایی ایلام - مشهد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید