احتمال جراحی فعلا منتفی شد، کامران قاسمپور مسئله ای برای حضور در جام تختی ندارد

به گزارش وبلاگ بوستان، درحالیکه پیش از این اعلام شده بود که کامران قاسمپور به دلیل آسیب دیدگی از ناحیه زانو باید عمل جراحی را پشت سر بگذارد، این مدعی وزن 86 کیلوگرم مسئله ای برای حضور در جام تختی نخواهد داشت.

احتمال جراحی فعلا منتفی شد، کامران قاسمپور مسئله ای برای حضور در جام تختی ندارد

به گزارش خبرنگاران، همانطور که پیش از این نیز عنوان شده بود، کامران قاسمپور با وجود مصدومیت از ناحیه زانو و درحالیکه نتوانسته بود پیش از مسابقات امیدهای دنیا تمرین خوبی انجام دهد، راهی این رقابت ها شد و البته بدون مشکل، طلای وزن 86 کیلوگرم کشتی آزاد زیر 23 سال دنیا را از آن خود کرد.

بعد از بازگشت از بوداپست مجارستان، این کشتی گیر در لیگ برتر و مسابقات باشگاه های دنیا نیز کشتی گرفت و این نگرانی وجود داشت که میزان آسیب دیدگی زانویش افزایش پیدا کند.

محسن کاوه مدیر تیم های ملی کشتی آزاد در مورد شرایط کامران قاسمپور به خبرنگاران گفت: پیش از اینکه به روسیه بروم، موضوع این کشتی گیر را پیگیری کردم و حتی علیرضا دبیر هم صحبتی با کامران قاسمپور داشت و طبق هماهنگی های به عمل آمده، دکتر کیهانی وی را ویزیت کرد و از پایش MRI گرفته شد. خوشبختانه رباط ACL زانوی قاسمپور که قبلا گفته شده بود دچار پارگی شده، مشکل حادی نداشت و آسیب دیدگی او پارگی جزئی مینیسک تشخیص داده شد بنابراین مسئله ای برای حضور در جام تختی نخواهد داشت.

به گزارش خبرنگاران، رقابت های بین المللی کشتی آزاد جام تختی طی روزهای 18 تا 20 دی ماه در کرمانشاه برگزار خواهد شد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "احتمال جراحی فعلا منتفی شد، کامران قاسمپور مسئله ای برای حضور در جام تختی ندارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "احتمال جراحی فعلا منتفی شد، کامران قاسمپور مسئله ای برای حضور در جام تختی ندارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید