اعلام احکام موقت انضباطی دربی 90؛ احمدزاده تا اطلاع ثانوی محروم شد

به گزارش وبلاگ بوستان، با اعلام کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال، فرشاد احمدزاده تا اطلاع ثانوی نمی تواند تیم فوتبال پرسپولیس را در مسابقات مختلف همراهی کند.

اعلام احکام موقت انضباطی دربی 90؛ احمدزاده تا اطلاع ثانوی محروم شد

به گزارش وبلاگ بوستان و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال پس از سرانجام دیدار استقلال و پرسپولیس از هفته چهارم لیگ برتر، بیانیه ای به توضیح ذیل صادر کرد:

به نام خدا

با تقدیر و تشکر از همه زحمتکشان مسابقه بزرگ شهرآورد تهران و طرفداران تیم های بزرگ پایتخت که در یک روز غیرتعطیل برای تماشای مسابقه تیم محبوب شان در استادیوم حاضر شده و نهایت همکاری را با مقامات مسئول داشتند، کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال قبل از رویت گزارش کتبی مقامات محترم مسابقه و صرفاً با مشاهده مستقیم مسابقه از تلویزیون و رصد حواشی آن به وسیله رسانه های زحمتکش، به استناد مواد 9،16 و 100 مقررات انضباطی، اطلاعیه زیر را صادر می نماید:

1. در مورد رفتار غیرورزشی آقای فرشاد احمدزاده مبنی بر آغاز درگیری و برخورد فیزیکی در مسابقه حساس شهرآورد که اگر مدیریت نمی شد، می توانست به لطمات جبران ناپذیری منتهی گردد، به توضیح رای جداگانه قرار دستور موقت صادر شد که به ایشان ابلاغ خواهد شد و این بازیکن تا اطلاع ثانوی از شرکت در مسابقات تیم خود محروم هستند و فرصت دفاع به او داده خواهد شد و منتظر تنبیهات شدید انضباطی باشند.

2 .در مورد رفتار آقای علی کریمی، قطع نظر از تنبیه داور با کارت قرمز، ایشان نیز باید جوابگوی خطای شدید و رفتار غیرورزشی خود باشند.

3 . آقایان شجاع خلیل زاده، عارف غلامی، سیاوش یزدانی و محمدحسین کنعانی زادگان نیز حسب مورد باید در مورد رفتارهای غیرورزشی، نقض مقررات و اعتراض شدید به داوری، جوابگوی رفتار خود در کمیته انضباطی باشند.

4.از آقای سیامک نعمتی به خاطر رعایت بازی جوانمردانه در شرایط خاص مسابقه که بازیکن حریف مصدوم شده بود، تقدیر به عمل می آید.

5.از آقایان وریا غفوری کاپیتان استقلال و احمد نوراللهی کاپیتان پرسپولیس نیز به جهت رفتار ارزشمند در طول مسابقه و برطرف تشنج در لحظات حساس مسابقه، تقدیر و تشکر به عمل می آید.

سایر تصمیمات راجع به حوادث انضباطی احتمالی در زمان های قبل، حین و بعد از مسابقه از جمله رفتارهای غیرورزشی بعضی تماشاگران از هر دو تیم نیز پس از وصول گزارش های مقامات مسئول در کمترین زمان ممکن به اطلاع خواهد رسید.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "اعلام احکام موقت انضباطی دربی 90؛ احمدزاده تا اطلاع ثانوی محروم شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اعلام احکام موقت انضباطی دربی 90؛ احمدزاده تا اطلاع ثانوی محروم شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید