ترجیح می دهم زندان بروم

به گزارش وبلاگ بوستان، خبرنگاران: نخست وزیر پیشین ایتالیا اعلام نمود اگر در پرونده تخلف مالیاتی مجرم شناخته گردد ترجیح می دهد به زندان برود تا اینکه از قانون تخفیف مجازات برای افراد بالای هفتاد سال استفاده کند.

ترجیح می دهم زندان بروم

به گزارش گروه بین الملل وبلاگ بوستان، برلوسکونی در تبادل نظر با روزنامه لیبرو با اشاره به حکم آینده دادگاه عالی ایتالیا در پاسخ به درخواست تجدیدنظر وی درباره حکم تخلف مالیاتی گفت: من نمی خواهم به تبعید بروم. همین طور نمی خواهم با من مثل متخلفی رفتار نمایند که باید مجددا آموزش داده گردد.

برلوسکونی گفت: من نمی خواهم همچنین از قانون تخفیف مجازات برای افراد سالخورده استفاده کنم و تحت بازداشت خانگی قرار گیرم. من الان 78 ساله هستم و این حق را دارم که بخواهم بازداشت خانگی شوم اما اگر دادگاه حکم به مجرمیت من بدهد می خواهم به زندان بروم اما مسئولیت سلامتی من بر عهده مقام های قضایی است.

دادگاه عالی ایتالیا روز سه شنبه برای آنالیز حکم تخلف مالیاتی برلوسکونی تشکیل جلسه می دهد. در دادگاه قبلی، برلوسکونی به یک سال حبس و پنج سال ممنوعیت فعالیت در ادارات دولتی محکوم شده است.

وی گفت: من یک ماه است نخوابیده ام. من شبها بیدارم و به سقف خیره می شوم و به این فکر می کنم که آنها می خواهند با من چه کار نمایند. اما من کاملا خوش بین هستم.

محاکمه برلوسکونی به اتهامات مختلف از هفت سال قبل شروع شد.

منبع: تسنیم

به "ترجیح می دهم زندان بروم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ترجیح می دهم زندان بروم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید