تعطیلی خدمات اقتصادی ویزا چک اوت در سال 2020

به گزارش وبلاگ بوستان، شرکت ویزا میخواهد خدمات پرداخت اقتصادی آنلاین ویزا چک اوت خود را در سال 2020 تعطیل نموده و خدمات تازه ای را بدین منظور با امنیت بیشتر راه اندازی کند.

تعطیلی خدمات اقتصادی ویزا چک اوت در سال 2020

به گزارش خبرنگار گروه علمی و دانشگاهی خبرنگاران به نقل از انگجت، ویزا چک اوت از جمله خدمات پرداخت اقتصادی آنلاین رقیب پی پال بود که با کیف پول دیجیتال گوگل پی نیز سازگاری دارد.

البته تعطیلی خدمات یادشده از سوی ویزا چندان سبب حیرت نشد. در ابتدای سال 2019 ویزا و بعضی شرکت های معتبر دیگر کارت اعتباری شامل مسترکارت، آمریکن اکسپرس و دیسکاور اعلام کردند که قصد دارند با یکدیگر متحد شده و یک سیستم اقتصادی چک اوت یکپارچه راه اندازی نمایند.

سیستم پرداخت اقتصادی تازه این شرکت ها مبتنی بر فناوری تازه ای است که امنیتی بیشتری برای حفاظت از اطلاعات حساس داشته و مبتنی بر سیستم توکن تازه ای است که سرقت اطلاعاتی همچون شماره حساب ها و تاریخ انقضای کارت های اعتباری را سخت می نماید.

قرار است ارائه آزمایشی خدمات تازه در ماه های آینده شروع گردد، اما مهاجرت کامل به آن تا قبل از اغاز سال 2020 ممکن نخواهد شد و تا آن موقع ویزا چک اوت کماکان در دسترس خواهد بود.

منبع: خبرگزاری فارس

به "تعطیلی خدمات اقتصادی ویزا چک اوت در سال 2020" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تعطیلی خدمات اقتصادی ویزا چک اوت در سال 2020"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید