خریداران سراتو نگران نباشند

قائم مقام مدیرعامل سایپا در بازاریابی و فروش با بیان اینکه هیچ مسئله ای در تحویل سراتوهای ثبت نامی نخواهیم داشت، گفت: پس از انتشار خبر توقف فراوری سراتو، تعدادی از مشتریان گروه خودروسازی سایپا نگران خودروهای ثبت نامی خود شده اند که باید به این گروه از هموطنان اطمینان خاطر بدهیم که خودرو آنها بدون مشکل تحویل خواهد شد.

خریداران سراتو نگران نباشند

به گزارش خبرنگاران، مجید باقری در گفت وگو زنده با شبکه خبر سیما، اظهار کرد: فراوری محصولات سراتو تا سرانجام هفته جاری ادامه خواهد داشت و بر همین اساس تمام خودروهایی که قبلا ثبت نام شده یا در طرح فروش فوری اخیر به مشتریان عرضه شده است، تا یک ماه آینده تحویل خریداران خواهد شد.

وی در مورد فعال بودن فروش محصول سراتو در سایت اینترنتی گروه خودروسازی سایپا نیز گفت: فروش فوری سراتو از دو هفته پیش شروع شده و در حال حاضر نیز فعال است و این اطمینان را می دهیم هموطنانی که در این طرح فروش اقدام به ثبت نام نموده یا می نمایند، خودروی خود را در موعد مقرر تحویل خواهند گرفت.

لازم به ذکر است، گروه خودروسازی سایپا صبح امروز -شنبه- از قطع همکاری شرکت کیاموتورز و توقف فراوری محصول سراتو تا سرانجام هفته جاری اطلاع داد اما گفت که فراوری این محصول تا سرانجام این هفته ادامه خواهد داشت.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "خریداران سراتو نگران نباشند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خریداران سراتو نگران نباشند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید