دیدار ظریف با وزیر خارجه سوئد

به گزارش وبلاگ بوستان، وزیر امور خارجه کشورمان در ادامه رایزنی هایش با مقامات اروپایی با همتای سوئدی خود دیدار و گفت وگو کرد.

دیدار ظریف با وزیر خارجه سوئد

به گزارش خبرنگاران، محمدجواد ظریف صبح روز سه شنبه به وقت محلی با حضور در وزارت خارجه سوئد با مارگوت والستروم دیدار و در مورد موضوعات مختلف دوجانبه، منطقه ای و بین المللی از جمله برجام، ضرورت تسریع در اجرای سازوکار اینستکس، امنیت منطقه خلیج فارس، یمن و افغانستان گفت وگو و گفتگو کرد.

رئیس دستگاه دیپلماسی کشورمان همچنین بعد از ظهر امروز با آن لینده وزیر تجارت سوئد و مسئول کمیسیون مشترک دو کشور دیدار می نماید. طبق گزارش های منتشر شده از سوی رسانه ها، این دیپلمات عالیرتبه کشورمان فردا نیز با نخست وزیر و رئیس مجلس این کشور گفت وگو و رایزنی خواهد نمود.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما محمد جواد ظریف شب گذشته نیز در جمع تعدادی از ایرانیان مقیم سوئد در سفارت ایران در استکهلم گفت: ثابت کردیم که هم مقاومت می کنیم و هم مذاکره؛ ایرانی ها همچون گذشته هنوز هم ایستاده اند.

وزیر خارجه پیش از این هم در سفر به هلسینکی با مقامات این کشور دیدار نموده بود و در ادامه این سفر نیز قرار است به نروژ و پس از آن به فرانسه سفر کند.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "دیدار ظریف با وزیر خارجه سوئد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دیدار ظریف با وزیر خارجه سوئد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید