سیموئز: معروف و عبادی پور را می شناسم، سفر به ایران تجربه بزرگ و باارزشی است

به گزارش وبلاگ بوستان، بازیکن تیم ملی والیبال پرتغال گفت: رقابت با تیم های بزرگ جهان و سفر به کشورهای بزرگی مثل ایران و روسیه برای ما تجربه بزرگ و باارزشی است.

سیموئز: معروف و عبادی پور را می شناسم، سفر به ایران تجربه بزرگ و باارزشی است

ژوائو سیموئز، بازیکن تیم ملی والیبال پرتغال در گفت وگو با خبرنگار ورزشی وبلاگ بوستان، درخصوص حضور این تیم در سطح نخست والبیال جهان گفت: بازی با بهترین تیم های جهان تجربه ارزشمندی برای ماست، چون بعد از حدود 10 سال در سطح نخست والیبال جهان حاضر شده ایم. رقابت با تیم های بزرگ جهان و سفر به کشورهای بزرگی مثل ایران و روسیه برای ما تجربه بزرگ و باارزشی است.

وی درباره کسب دو پیروزی در لیگ ملت ها گفت: 2 پیروزی ارزشمند مقابل بلغارستان و چین کسب کردیم که برای مان بسیار مهم است، چون می خواهیم در همین سطح از والیبال باقی بمانیم. در هفته چهارم و در ایران برای کسب پیروزی مقابل استرالیا کوشش می کنیم، چون ایران و فرانسه جزو تیم های پرقدرت جهان هستند.

سیموئز درباره شناخت خود از والیبال ایران بیان کرد: من از تیم ایران، سعید معروف و میلاد عبادی پور را می شناسم. معروف در جهان والیبال بازیکن بسیار مشهوری است. برای نخستین بار است که به ایران می آیم و شنیده ام که مردم این کشور برخلاف پرتغال علاقه خاصی به والیبال دارند. جو سالن ها در ایران خارق العاده و بسیار عالی است. والیبال بعد از فوتبال، هندبال و هاکی در حالت خوشبینانه ورزش چهارم پرتغال است.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "سیموئز: معروف و عبادی پور را می شناسم، سفر به ایران تجربه بزرگ و باارزشی است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سیموئز: معروف و عبادی پور را می شناسم، سفر به ایران تجربه بزرگ و باارزشی است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید