مثل روز روشن بود تیم فوتبال امید به المپیک نمی رود

به گزارش وبلاگ بوستان، جلال چراغپور در گفتگو با خبرنگاران، ضمن اشاره به حذف تیم فوتبال امید ایران از رقابت های مرحله گروهی انتخابی المپیک 2020 توکیو گفت: چندین بار در این باره کارشناسی کردیم اما هیچ توجهی به آن نشد. وقتی به این علم و تجربه در زمینه پایه های فوتبال بی توجهی می شود طبیعی است که انتظاری بابت صعود به المپیک هم نداشته باشیم.

مثل روز روشن بود تیم فوتبال امید به المپیک نمی رود

کارشناس فوتبال ایران اضافه نمود: نحوه انتخاب مربیان در مهم ترین تیم از پایه های فوتبال یک کشور هزاران علامت سئوال دارد. من نمی خواهم حالا که حمید استیلی نتوانست با این تیم نتیجه بگیرد همه چیز را گردن او بیاندازیم. اتفاقا مسائل زنجیره ای از مدیریت تا عوامل لجستیکی در کنار افراد فنی دست به دست هم داد تا نتیجه دلخواه گرفته نشود.

وی ادامه داد: آخرین بار که حمید استیلی روی نیمکت یک تیم نشست زمان سقوط استیل آذین به لیگ دسته اول بود. به هر حال هر تیمی شرایط خاص خودش را دارد و فرایند مدیریتی تیم امید کاملا بیانگر این نکته بود که دچار مشکل می شویم. روحیه تیمی در بین بازیکنان امید بسیار اندک بود. دلیلش هم روحیات سنی اعضای تیم است. باید اردوهای منظم می رفتند تا بتوانند با روحیه همدیگر آشنا شوند.

چراغپور در پایان گفت: بازیکنان خوبی داریم اما تک تک آنها نیاز به حضور در یک الگوی تیمی داشتند که کمبود آن دیده می شد.

منبع: خبرگزاری مهر

به "مثل روز روشن بود تیم فوتبال امید به المپیک نمی رود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مثل روز روشن بود تیم فوتبال امید به المپیک نمی رود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید