میز خدمت در اداره کل میراث فرهنگی استان مرکزی شروع به کار کرد

به گزارش وبلاگ بوستان، مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان مرکزی گفت: میز خدمت اداره کل میراث فرهنگی استان مرکزی به منظور اجرایی شدن مفاد حقوق شهروندی و همین طور تسریع ارائه خدمات به شهروندان برپا شد.

میز خدمت در اداره کل میراث فرهنگی استان مرکزی شروع به کار کرد

به گزارش خبرنگاران به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان مرکزی، سید محمد حسینی مدیرکل میراث فرهنگی استان مرکزی امروز پنجشنبه 28 تیر با اعلام این خبر گفت: در اجرای بخشنامه معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهوری و به منظور دستیابی آسان و سریع شهروندان به ارائه خدمات به موقع، موثر و هم چنین تکریم ارباب رجوع ، میز خدمت در اداره کل میراث فرهنگی ایجاد شد.

حسینی اضافه نمود: کارشناسان هر واحد هر روز پاسخ گوی ارباب رجوع خواهند بود به طوری که مراجعین ضمن استقرار در اتاق میز خدمت بدون حضور در واحد های داخلی، خدمت مورد احتیاج خود را صرفا به وسیله این میز دریافت خواهند کرد.

او در ادامه گفت: براساس توضیح وظایف اعلام شده، ارائه اطلاعات و هدایت های لازم به مراجعان در ارتباط با امور اداری، دریافت مدارک و در خواست های مراجعین، دریافت نتایج اقدامات اجرا شده از واحدهای ذیربط و اعلام آن به مراجعین به وسیله این میز ارائه خواهد شد.

حسینی در سرانجام با اشاره به این موضوع که با دایرشدن میز خدمت در ادارات می توان گامی موثر در اجرای تحقق حقوق شهروندی برداشت، اظهار کرد: اداره کل تمام کوشش خود را برای هرچه بهتر شدن و رسیدن به سطح مطلوب خواهد نمود تا از هزینه کرد مازاد و اتلاف زمان مراجعه کنندگان جلوگیری کند و رسیدگی به امور آنان را در اسرع وقت انجام دهد.

منبع: میراث آریا

به "میز خدمت در اداره کل میراث فرهنگی استان مرکزی شروع به کار کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "میز خدمت در اداره کل میراث فرهنگی استان مرکزی شروع به کار کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید