پافشاری عجیب عضو هیات مدیره پرسپولیس برای بازگشت پیشکسوت خبرساز

به گزارش وبلاگ بوستان، به گزارش خبرنگاران، افشین پیروانی حدود دوسال پیش با حکم کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال به مدت پنج سال از حضور در فوتبال محروم شد تا جایگاه خود را به عنوان مدیر تیم فوتبال پرسپولیس از دست بدهد.

پافشاری عجیب عضو هیات مدیره پرسپولیس برای بازگشت پیشکسوت خبرساز

محرومیت سنگین بازیکن پیشین تیم ملی فوتبال ایران و پرسپولیس توسط کمیته استیناف فدراسیون رد شد اما او دیگر نتوانست به جایگاه قبلی خود روی نیمکت پرسپولیس بازشود.

پیروانی که سعی کرد در ابتدای فصل جاری لیگ برتر بار دیگر به نیمکت پرسپولیس با حکم مدیرعامل وقت این تیم بازشود ناگهان با محسن خلیلی روبرو شد که ایرج عرب، مهاجم سابق سرخ ها را سرپرست تیم کرد.

پس از استعفای عرب و روی کار آمدن انصاریفرد زمزمه هایی مبنی بر جدایی محسن خلیلی نیز به گوش می رسید. مدیرعامل پرسپولیس با این وجود به ادامه فعالیت خلیلی تاکید دارد اما یکی از اعضای هیات مدیره پرسپولیس در جلسات یک ماه اخیر این تیم اصرار عجیبی به روی کارآمدن افشین پیروانی دارد. پافشاری این عضو با واکنش منفی سایر اعضا روبرو شده است تا حضور پیروانی در پست فعلی محسن خلیلی در تیم منتفی شود.

همچنین گابریل کالدرون نیز در گزارشی که به ایرج عرب داده بود از حضور خلیلی روی نیمکت این تیم به عنوان مدیر تیم رضایت داشته است تا مدیران پرسپولیس نیز فعلا از انتخاب فرد جدید ب جای او سر باز زنند.

منبع: خبرگزاری مهر

به "پافشاری عجیب عضو هیات مدیره پرسپولیس برای بازگشت پیشکسوت خبرساز" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پافشاری عجیب عضو هیات مدیره پرسپولیس برای بازگشت پیشکسوت خبرساز"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید