کتف سهراب زیر تیغ

به گزارش وبلاگ بوستان، طبق برنامه ای که تیم پزشکی برای معالجه مرادی در نظر گرفته، سهراب روز سه شنبه کتف مصدومش را به تیغ جراحان آلمانی می سپارد.

کتف سهراب زیر تیغ

قابل پیش بینی بود که کتف سهراب مرادی بعد از آن مصدومیت شدید، به این نقطه برسد. بعد از چند روز سر و کله زدن با کتف رنجور سهراب و البته جلسات متعدد، انتها تیم پزشکی تصمیم گرفتند تا کتف سهراب را به تیغ جراحی بسپارند. کتفی که تکنیک های مختلف درمانی تأثیری در بهبودی اش نداشت و تنها راهکار باقی مانده جراحی بود. بدین ترتیب و طبق برنامه ای که تیم پزشکی برای معالجه مرادی در نظر گرفته، سهراب روز سه شنبه کتف مصدومش را به تیغ جراحان آلمانی می سپارد.

دکتر بابک امینی به همراه 2 پزشک متخصص آلمانی وظیفه جراحی کتف سهراب را برعهده دارند و قرار است قهرمان المپیک 2016 ریو را در هانوفر آلمان درمان نمایند. سهراب بعد از جراحی مدتی را تحت نظر دکتر امینی و تیم جراحی، در هانوفر آلمان خواهد ماند تا دوران نقاهت را سپری نموده و نگهداری بعد از عمل را زیر نظر متخصصان انجام دهد و بعد از رسیدن به شرایط نرمال به ایران بازگشته و تمرینات خود را برای عبور از گزینشی های المپیک و کسب مجوز حضور در توکیو شروع خواهد نمود.

منبع: ایران ورزشی

به "کتف سهراب زیر تیغ" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کتف سهراب زیر تیغ"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید