گریزمان در بازی های خارج از خانه ناپدید می گردد!

به گزارش وبلاگ بوستان، مهاجم بارسلونا در بازی های خارج از خانه محو می گردد و تاکنون عملکرد ضعیفی از خود را به ثبت رسانده است.

گریزمان در بازی های خارج از خانه ناپدید می گردد!

به گزارش خبرنگاران و به نقل از آس، یک هفته پیش آنتوان گریزمان درخشید و به نظر می رسید رهبری بارسلونا را بر عهده گرفته است. در آن روز مهاجم فرانسوی در نوکمپ دبل کرد و نقش مهمی در پیروزی 5 بر 2 مقابل رئال بتیس داشت. خیلی زود همه چیز تمام شد و گریزمان در استادیوم ال سدر ناپدید شد. بیرون از خانه همچنان باید به دنبال بازیکن فرانسوی بود. اگر در سن مامس بد بود، در پامپلونا افتضاح بود. این یک نقطه تاریک برای بازیکنی محسوب می گردد که باید 120 میلیون یورو ارزش داشته باشد.

بازی فاجعه بار مهاجم فرانسوی تا جایی بود که مارک آندره تراشتگن بیش از او توپ را لمس کرد. اگر عملکردش در بازی دیشب با دیدار در نوکمپ برابر بتیس مقایسه گردد اختلاف آمارش خیلی زیاد است.

گریزمان در یک ربع نخست بازی برابر بتیس 23 مرتبه توپ را لمس کرد اما دیشب در 90 دقیقه تنها 22 بار توپ با پایش برخورد کرد! آنسو فاتی، پسر 16 ساله در 45 دقیقه 23 بار توپ را لمس کرد و گل مساوی را به ثمر رساند.

اکنون گریزمان تیم ملی اش را همراهی خواهد نمود و تا دو هفته به بارسلونا باز نخواهد گشت. او برای دیدار برابر والنسیا در نوکمپ حاضر خواهد شد. به احتمال فراوان در این بازی لیونل مسی و لوییس سوارس هم تیم را همراهی خواهند کرد. او در کنار سوارس در پیش فصل بازی کرد و تنها برابر اتلتیک بیلبائو 30 دقیقه از همراهی اش بهره برد. گریزمان هنوز در کنار مسی بازی نکرده است حتی در تمرینات. مهاجم فرانسوی باید دوباره خود را مانند دیدار برابر بتیس نشان دهد و بازی مقابل اوساسونا را فراموش کند. او در استادیوم ال سدر بدترین نمایش خود را از زمان حضورش در اسپانیا داشت.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "گریزمان در بازی های خارج از خانه ناپدید می گردد!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گریزمان در بازی های خارج از خانه ناپدید می گردد!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید