کسب و کار

بورس، کار دوم درآمد اول

به گزارش تجارت نیوز، شاید شما هم به داشتن یک کار پاره وقت اما سودآور که بتواند در کنار کار اول شما ، درآمد بالایی داشته باشد ، فکر نموده اید. احتمالا نشنیده اید که گفته اند بورس کار دوم درآمد اول!!! در سال گذشته شاخص کل بورس بورس ایران همگام با تورم فزاینده...

2 خرداد 1399

بهترین کشورها برای مهاجرت کاری کدامند؟

این روزها مهاجرت کاری و انتخاب بهترین مقصد دغدغه خیلی ها است. در این مقاله با تعدادی از بهترین کشورها برای مهاجرت آشنا می شوید.

28 اردیبهشت 1399

نظر شورای نگهبان درباره لایحه بودجه سال 1399 کل کشور

مشروح نظر شورای نگهبان درباره لایحه بودجه سال 1399 کل کشور منتشر شد.

17 اردیبهشت 1399

چگونه شیوع کرونا به نفع شرکت آمازون شده است؟ ، از افزایش ارزش سهام تا استخدام 100 هزار کارمند جدید

آمازون در حال استخدام 100000 کارگر در بخش انبار و افزایش حقوق کارمندان خود است زیرا ویروس کرونا باعث افزایش بی سابقه تقاضا در این زمان از سال(تنها در کریسمس شاهد چنین رشد تقاضایی هستیم) شده است. بر اساس اطلاعات منتشر شده از آمازون این شرکت نه تنها کارمندانی...

16 اردیبهشت 1399

تشکیل ستاد بحران در نظام صنفی رایانه ای، پیگیری مسائل کسب و کارها

به گزارش خبرنگاران به نقل از سازمان نظام صنفی رایانه ای استان تهران، دبیرخانه ستاد بحران در راستای گردآوری درخواست ها و مطالبات اعضا و کمک دریافت از تمام ظرفیت های ممکن و با همکاری با سایر تشکل های همکار، برای کاهش فشارها و برطرف مسائل کسب و کارهای...

15 اردیبهشت 1399

ذاکری: فراوری علم نافع ملی با کاربردی شدن پژوهش ها امکان پذیر می گردد

رئیس دانشگاه علم و صنعت گفت: اثرات اجتماعی علم باید در جامعه ملموس تر گردد؛ به نحوی که مردم بدانند این مقالات و فعالیت های اجرا شده در زندگی آن ها چه کارایی دارد.

29 فروردین 1399

آمریکا فناوری های جدیدی را برای تشخیص کروناویروس به کار می گیرد

سازمان غذا و داروی آمریکا قصد دارد مجوز لازم را برای به کار بردن فناوری های جدید در شناسایی کروناویروس صادر کند.

29 فروردین 1399

خبرنگاران کرونا و مراکز علمی مشهد

مشهد- خبرنگاران- در شرایطی که ویروس کرونا برخی کشورها از جمله ایران را درگیر کرده است، نهادهای مختلف به فراخور فعالیت و مسوولیت های خود برای پیشگیری و مقابله با آن دست به کار شده اند که از جمله آنها مراکز علمی و دانشگاهی مشهد است.

25 فروردین 1399

معنای ضرب المثل انگشت انگشت مَبُر تا خیک خیک نریزی

در گزارش زیر ضرب المثلی مخصوص افراد کم فروش را می خوانید.

22 فروردین 1399

محیط زیست گلستان: مردم از جابه جایی لاشه پرندگان مهاجر خودداری کنند

خبرنگاران/گلستان در پی تلف شدن شماری از پرندگان مهاجر در سواحل بندرترکمن، اداره کل حفاظت محیط زیست گلستان در اطلاعیه از مردم خواست، در صورت مشاهده هرگونه تلفات پرندگان از هرگونه تماس و جابه جایی این لاشه ها جداً خودداری کنند و مراتب را در سریع ترین زمان...

15 فروردین 1399

مرکز نوآوری رفسنجان با حضور ستاری شروع به کار می نماید

در سفر معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری به استان کرمان، با امضای تفاهم نامه همکاری سه جانبه مرکز نوآوری شهرستان رفسنجان شروع به کار می نماید.

2 اسفند 1398

سوت میل، بوق حیف و شیپور جنگ

یکی از مهمترین موانع کسب و کار در ایران مربوط به صدور مجوز و پروانه کار است؛ این مانع موجب میل رانت توسط بهره مندان از مجوزهای انحصاری و حیف فرصت ها برای متقاضیان داخلی و خارجی شده است.

7 بهمن 1398

احداث اولین متل استان یزد در اردکان

معاون سرمایه گذاری و تامین منابع اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان یزد گفت: اولین متل استان در شهرستان اردکان با اشتغال 10 نفر به بهره برداری می رسد.

29 دی 1398

وزارت ورزش در آزمون عدالت این بار در دوومیدانی، تکرار ماجرای داورزنی برای دو کاندیدای دیگر

مهلت نام نویسی نامزدهای انتخابات فدراسیون دوومیدانی در شرایطی به خاتمه رسید که بار دیگر شاهد هجوم مدیران وزارت ورزش به این عرصه بودیم و انتظار می رود شرایطی برابر برای نامزدها وجود داشته باشد.

28 دی 1398

خودروهای کارکرده ای که هنوز ارزش خرید دارند

دور نیست. نه اصلا دور نیست! یک دهه قبل و این همه تنوع و بازاری با این سطح از رقابت واقعا از ما دور نیست؛ ولی چه شد که به اینجا رسیدیم. همه می دانیم! پرونده این هفته ما درباره انتخاب های مشتری پسند و متفاوت، حال و هوایی جالب دارد. همه سرنشینان گزارش امروز ما...

22 دی 1398

توضیحی درباره حضور بین المللی نشر ایران

رئیس اتحادیه ناشران و کتاب فروشان تهران با بیان این که از طرف دولت یک میلیارد تومان برای ترجمه کتاب های ایرانی به دیگر زبان ها اختصاص پیدا کرده است با ارائه توضیحی درباره حضور ایران در نمایشگاه های بین المللی کتاب گفت: وظیفه اتحادیه ناشران و کتاب فروشان...

19 دی 1398

بازارچه صنایع دستی در جزیره هرمز احداث می شود

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی هرمزگان گفت: از محل اعتبارات عمرانی سال 98، بازارچه صنایع دستی در جزیره هرمز احداث می شود.

12 آذر 1398

سفر ستاره ای 3 کلید می خورد، شرایط افزایش دستمزدها

به گزارش خبرنگاران به نقل از هالیوود ریپورتر، کمپانی پارامونت و اسکای دنس سرمایه گذار فیلم پس از آخرین مذاکرات با بازیگران فیلم رقم بودجه فیلم را 10 تا 15 میلیون دلار افزایش داده اند.

20 آبان 1398

26 واحد صنعتی همدان از تملک بانک خارج شد

استاندار همدان گفت: در سالجاری 26 واحد صنعتی که توسط بانک ها تملک شده بود، دوباره به عرصه کار و فعالیت برگشتند.

16 آبان 1398

پیام جهانی به دولت ها: گردشگری رشد دوبعدی در اقتصاد رقم می زند

سازمان جهانی گردشگری به مناسبت روز جهانی گردشگری - 27سپتامبر (پنج مهر)- با انتشار یک بیانیه خطاب به دولت ها، بازار خدمات و مراکز توریستی تفریحی را پرجنب وجوش ترین بازار کار 5 سال آینده معرفی کرد.

10 آبان 1398
تعداد: (56)