آگیره: بازی با استقلال سخت و مهم است، حاتم: باید صعود کنیم

به گزارش وبلاگ بوستان، سرمربی و بازیکن تیم الریان قطر بازی با تیم استقلال ایران را سخت و بسیار مهم توصیف کردند.

آگیره: بازی با استقلال سخت و مهم است، حاتم: باید صعود کنیم

به گزارش وبلاگ بوستان، دیه گو آگیره، سرمربی تیم الریان در نشست خبری پیش از بازی فردا (سه شنبه) برابر استقلال در چارچوب مرحله پایانی پلی آف لیگ قهرمانان آسیا گفت: بازی با استقلال سخت و مهم است و بدین خاطر برای صعود به مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا کوشش می کنیم. به بازیکنانم برای عبور شکست دادن استقلال ایمان دارم.

وی اضافه کرد: این بازی چالش جدیدی برای ما خواهد بود. ما در میان خطوط مختلف زمین دارای تعادل هستیم و روی آن کار می کنیم. اشتباهاتی که که تیم الریان در بازی های اخیر مرتکب شده بود را رفع کردیم. بازیکنان الریان به نحو بسیار خوبی روی شکست استقلال تمرکز نموده اند.

عبدالعزیز حاتم، بازیکن تیم الریان نیز درباره بازی برابر استقلال گفت: این بازی بازگشت برای تیم الریان پس از 2 شکست در بازی های اخیر خواهد بود. برای تیمی که 14 بازی بدون باخت را پشت سر گذاشته جای هیچ نگرانی نیست و امیدواریم به مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا صعود کنیم. این بازی بسیار مهمی است، زیرا تیم بازنده لیگ قهرمانان را از دست خواهد داد. بنابراین باید پیروز شویم و صعود کنیم. این بازی فصل است.

تیم های الریان و استقلال ساعت 18:45 روز سه شنبه هفته جاری به وقت تهران در استادیوم جاسم بن حمد باشگاه السد به مصاف هم می فرایند. برنده این بازی در گروه A لیگ قهرمانان آسیا قرار خواهد گرفت.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "آگیره: بازی با استقلال سخت و مهم است، حاتم: باید صعود کنیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آگیره: بازی با استقلال سخت و مهم است، حاتم: باید صعود کنیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید