مچ اندازی قلعه نویی و ژاوی، کار راحت پرسپولیس در امارات

به گزارش وبلاگ بوستان، پرسپولیس و سپاهان امروز (سه شنبه) در دومین ملاقات خود در لیگ قهرمانان باید به مصاف حریفانی از امارات و قطر بروند.

مچ اندازی قلعه نویی و ژاوی، کار راحت پرسپولیس در امارات

به گزارش وبلاگ بوستان، دو نماینده دیگر ایران در لیگ قهرمانان آسیا امروز، دومین ملاقاتشان را در مرحله گروهی برگزار می نمایند.

شارجه امارات- پرسپولیس، ساعت 19:05

صدرنشین لیگ برتر ایران، قعرنشین گروهش در لیگ قهرمانان است. پرسپولیس در اولین مسابقه، هفته گذشته برابر الدوحیل باخت؛ مسابقه ای که اشتباهات خط دفاعی و دروازه بان سرخ ها کارشان در همان یک ربع اول بازی یک سره کرد و به خاطر دفاع تیمی منسجم الدوحیل نتوانستند نتیجه را جبران نمایند.

آن ها امروز برابر تیمی قرار می گیرند که در لیگ امارات در رتبه پنجم است و بازی اولش در لیگ قهرمانان را نیز به التعاون عربستان با یک گل واگذار کرد.

پرسپولیس برای این بازی محروم و مصدومی ندارد. ترابی در ملاقات با الدوحیل مصدوم شد اما به این بازی می رسد. سرخ پوشان اگر در این بازی هم پیروز نشوند، در ادامه مسابقات کار سختی برای صعود خواهند داشت و به همین دلیل این مسابقه برای گل محمدی و بازیکنانش بسیار حساس است. البته با توجه به شرایط تیم شارجه به نظر نمی رسد پرسپولیس کار بسیار سختی برابر این تیم داشته باشد.

السد- سپاهان، 19:15

یک بازی منطقی و جسورانی از سپاهان برابر العین دور از انتظار نبود اما کمتر کسی فکر می کرد شاگردان قلعه نویی بتوانند در خانه حریف 4 بر صفر پیروز شوند. آن ها در همه نقاط زمین به حریف فزونی داشتند و با استفاده از موقعیت ها این نتیجه درخشان را قم زدند تا بعد از مدت ها دوری از این مسابقات برای حریفان آسیایی خط و نشان بکشند.

سپاهان امروز برابر تیمی قرار می گیرد که در رده سوم لیگ قطر است. راهنمایی السد بر عهده کسی است که تا یک ماه پیش گزینه راهنمایی بارسلونا هم بود. تیم ژاوی در لیگ قطر در 15 بازی 42 گل زده اما 4 بار هم باخته تا پیروزی سپاهان خیلی دور از دسترس نباشد.

سپاهان از سال 2011 در 10 بازی برابر تیم های قطری قرار گرفته که حاصل آن 6 پیروزی و 4 شکست برای زردپوشان بوده است. نماینده ایران در آخرین ملاقاتش برابر قطری ها مقابل السد به پیروزی 4 بر صفر در اصفهان رسید.

السد که در ملاقات اولش برابر النصر عربستان به تساوی 2 بر 2 رضایت داد، ملی پوشان زیادی در ترکیبش دارد. سعد الشیب، دروازه بان اصلی تیم ملی قطر، عبدالکریم حسن، پدرو میگل، بوعلام خوخی، حسن الهیدوس و اکرم عفیف از جمله بازیکنانی هستند که در تیم ملی قطر و السد حضور دارند.

سپاهان اگر بتواند در این بازی هم پیروز گردد قدم های بلندی برای صعود به مرحله بعد برمی دارد، هر چند تساوی خارج از خانه آن هم برابر السد نتیجه خوبی به نظر می رسد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "مچ اندازی قلعه نویی و ژاوی، کار راحت پرسپولیس در امارات" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مچ اندازی قلعه نویی و ژاوی، کار راحت پرسپولیس در امارات"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید